Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sobotnie sprzatanie- u Was tez?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-28, 16:21   #70
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Sobotnie sprzatanie- u Was tez?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
To nie są nowoczesne poglądy.
To są poglądy życiowe. Przystające bardziej do naszych czasów.
Przecież ja też mam zamiar pracować po skończeniu studiów, nie tylko mój TŻ będzie utrzymywał rodzinę. Do tego dochodzą dzieci, którymi trzeba się zając.
Nie wyobrażam sobie tego: praca + dzieci + domowe sprzątanie + gotowanie obiadu.
Jak mawiała babka Kiepska - PO MOIM TRUPIE.

Nie mam zamiaru być domową męczennicą.

Dla mnie facet może tylko w jednym wypadku nie udzielać się w pracach domowych - gdy zarabia wystarczająco dużo, że może opłacić pomoc domową.

Ilona, jeżeli pasuje Ci taki układ, jak opisałam powyżej - praca + dzieci + domowe sprzątanie + gotowanie obiadu - to proszę bardzo
Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Ja też mam takie poglądy ŻYCIOWE i nie uważam żeby one były jakieś nowoczesne
Jeśli chcesz być babą od garów jak sama to napisałaś a facet od meczu to Twoja sprawa.
Ja bym sobie na to nie pozwoliła. Nie mam zamiaru być kuchtą domową. Uważam, że jakiś podział obowiązków powinien być. Kiedy kobieta i mężczyzna oboje wracają z pracy to jak to niby ona ma iść odrazu do garów a jemu się odpoczynek należy, chociaż oboje pracowali?

Ale w swoich pogladach jestescie dosc odosobnione -jak widac u wiekoszosci Polek w domach jak u WioletyM standardowe jest ze kobieta sprzata.JA nie cierpie zmywac i musze znalezc takiego co to za mnie zrobi.
Moj brat myje okna za swoja zone -ale tylko teraz jak ona jest w ciazy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując