Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziś wizaż strasznie muli :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-30, 15:40   #413
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: dziś wizaż strasznie muli :(

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Złosiu dzisiaj to samo: "Cokolwiek otworzę jakąś stronę na wizażu to wyskakuje mi okienko z informacją: Dokument nie zawiera żadnych danych. W czasie otwierania jednej strony wyskakuje to pare razy -jak wyłączę to pojawia się kolejne. Na innych portalach nie mam tego problemu".
Uzywasz Mozilli / Firefoxa.
Problem glownie wystepuje jezeli, IFRAME (zawartosc jakiejs "ramki", np. obrazek, reklama) zbyt wolno sie wyswietli np. z powodu opoznienia jednego z serverow ( wolno dzialajacego, przez jakis czas)
ktory odpowiada za jakas "ramke" ( np. server reklam, ktory dostarcza reklamy do servera wlasciwego, czyli na wizaz).
Mozilla otwiera taka strone w ktorej sa IFRAME ( ramki) i traktuje je jak "dokumenty" ktore odczytuje i wyswietla uzytkownikowi, jezeli jakas IFRAME (ramka) nie zdazy sie zaladowac, to Mozilla widzi ze jest jakas "ramka" , ale "pusta" ( chociaz pusta nie jest - tylko za wolno sie laduje) i wyswietla komunikat taki jak widzisz.
Dokument nie zawiera żadnych danych (Document has no data)

Przyczyny podal Zlo wyzej, servery typu: proxy, w3cache potrafia dodatkowo zwolnic calosc.Przejdzie samo zalecam czasowe czyszczenie TIF i cookies.

wersja dla Zlo
Mozilla "nie wyrabia" na timeout, zanim server wysle info.



Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Szybko chodzi, ale i tak czasami mi się pokazuje database error :P
To chwilowy brak polaczenia z baza.

Zlo cos majstruje pewnie

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując