Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzury Agnieszki Chylińskiej ? zobacz, jak się zmieniały!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-11, 09:38   #23
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Fryzury Agnieszki Chylińskiej ? zobacz, jak się zmieniały!

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Żal patrzeć, jak zmieniła się w autoparodię i wyparła ideałów, które tak żarliwie głosiła w młodości. Nie rozumiem takich ludzi, wychodzi na to, że to co kiedyś twierdziła, co robiła, było nieszczere. Przykre.
Dobre porównanie, ona faktycznie z roku na roku upodabnia się do Młynarskiej, i ogólnie - do mainstreamu. Czy w ogóle ktoś jeszcze pamięta co ona mówiła o mizdrzeniu się, spódniczkach itp.? A pamietacie jak się kajała za pierwszą sesję w Elle? Ech... Albo jak obsobaczyła Bartosiewicz za duet z Krawczykiem... a teraz, co sama robi?

Co do wyglądu, to najładniej, moim zdaniem, wyglądała wtedy, kiedy miała długie, czarne włosy bez grzywki, po tym jak wyprostowała sobie zęby.
Ja chciałam być zakonnicą, dobrze że zmieniłam zdanie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora