Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Była żona chce wrócić za wszelką cenę do MOJEGO faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-31, 12:16   #64
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Była żona chce wrócić za wszelką cenę do MOJEGO facecta

Cytat:
Napisane przez Sadness Pokaż wiadomość
Heh dokładnie jak telenowela... ale co ja na to poradzę szczerze to wolałabym NORMALNOŚĆ, stabilizację i pewność...

Niedługo będzie dobiegał końca Jego wyjazd zagraniczny. Pisał mi smsy, ale bardzo zdawkowe - co robi (?!). Spotkamy sie w weekend (ja mam dojechac z ekipą znajomych za granicę do Niego). Powiem Wam że boje sie troche tego spotkania... Tak bardzo sie boje rozczarowania, ze czarny scenariusz jest ostatnio moja zmora mimo iz w zasadzie przed wyjazdem wszystko sie nam w miare poukladalo - to cholernie boje sie rozmowy o naszej przyszlosci?? Kurde dziewczyny, a jak on za ta zagranica mi sie rozmyslil ??

Tak to jest ze jak mi ktos raz wytnie numer - to sie boje powrtorki z rozrywki Tak sie postanowilam podzielic z Wami swoimi myslami... bo do weekendu jeszcze daleko a ja mam takie ssanie w zoladku ze stresu, ze szkoda gadac. Ehhh zyczcie mi powodzenia
Powodzenia Kochana dasz sobie radeNapewno wszystko sie ulozy i bedziecie szczesliwi
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując