Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nadmiar usg jednak szkodzi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-31, 22:17   #25
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Nadmiar usg jednak szkodzi

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
e tam ja pisze jak matka do matki - ogólnie, zeby kazdy nawet laik zrozumial ogól, a ty tam wybierasz jakies pierdulki i sie czepiasz. wybierasz z wypowiedzi to co chcesz. gdybym miala opisac co mi chodzilo po glowie w czasie ciazy i skad sie biora wszystkie po kolei wady takie i smakie to by mi miejsca na stronie nie starczylo. nie o tym watek!!!chodzilo o pobiezne przekazania mysli. mam solidna wiedze i jestem kompetentna w tym co robie (specjalizacja: dzieci chore przewlekle i z dysfunkcja ruchu)znam etiologie wad i dysfunkcji.
ale dobrze widze ze z ciebie straszna panna madralinska, wiec wiecej nie pisze bo szkoda czasu. ty i tak wiesz z góry bo jestes najmadrzejsza. gryz sobie innych ze swojego otoczenia.
najlepsza obrana jest atak i widze ze taka twoja strategia i nie interesuje cie co mysla inne mamy.
Skoro twierdzisz, że piszesz pierdółki, no to niestety Twój problem.

A jeżeli chodzi o pobieżne przekazanie myśli, to nawet ono musi być kompetentne w wiedzę. Stwierdziłam jedynie, że wady genetyczne nie zawsze są dziedziczne i nie sądzę, aby tym Ciebie obraziła. Stwierdziłam jedynie fakt jako znaną wiedzę. Ty piszesz, że wiedzę masz, ale podczas pisania tutaj jej nie stosujesz, więc tego nie rozumiem.

A właśnie o tym wątek jest o częstym robieniu USG w ciąży uważam, że niektóre z kobiet robią więcej niż przepisowe 3 razy ponieważ chcą mieć pewność co do stanu dziecka (min. wad genetycznych).
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując