Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - My Staraczki i Mamusie oglądamy swoje brzusie - wątek Staraczkowo-Mamusiowy cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-19, 07:26   #3191
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: My Staraczki i Mamusie oglądamy swoje brzusie - wątek Staraczkowo-Mamusiowy cz.

Cytat:
Napisane przez Niunia2011 Pokaż wiadomość

DORÓBTA SE zapasowe


No mielim se dorobić, ale to 100zł i ciągle było szkoda


Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Heloooł

My już po wizycie, dzieciok się wiercił więc tylko serduszko zbadała, wszystko jest ok

Jakiś Pan Grzybek próbuje przypuścić desant na moją wedżajnę ale mam pozakładać lactovaginal a jakby pojawiło się pieczenie to dostałam receptę

Najważniejsze info! Dostałam pozwolenie na jedzenie łososia

No i dostałam zalecenie kupna witaminek boszzz jakie dziadostwo drogie prawie 60 zł

No i tyle, lecę bo mi się rozhulał ból głowy i nie żyję

łooo super !!

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Powiedziała żebym sobie najlepiej wybrała jakieś z kwasami omega. wzięłam femibion natal plus czy cos takiego, ale masakra drogie jak szatan

KRUSZI - *

A w ogole cos Wam powiem w ogole przestałam sie stresować ze z ta ciąża pójdzie cos nie tak, na wizytę pojechałam kompletnie bez stresu z jakas taka dziwna pewnością ze na pewno wszystko ok. Chyba to genetyczne tak mnie uspokoiło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tyż je brałam w pierwszej ciąży..

Boszzz... obudziłam się z okropnym bólem pleców. tak na dole, ale to nie krzyżowy i z bólem podbrzusza.. masakra.. pierwszy raz mi się złapało taki ból..


No i Blance Tż kupił tą lalkę z biedry, tutaj obok mnie nie było, ale obok naszej chaty jest taka mało uczęszczana i tam były wszyyystkieee, i wziął fluttershy A jakie rycie miałam jak czytał mi te nazwy lalek przez telefon
__________________


Lena

Edytowane przez k a j a
Czas edycji: 2014-11-19 o 07:27
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora