Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lubelskie Żonki!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-01, 09:01   #17
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Lubelskie Żonki!!

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ja już złożyłam wniosek o nowy dowód, pewnie niedługo trzeba go będzie odebrać Trzeba oczywiście zacząć od zrobienia zdjęcia . Potem udać się do USC i złożyć wniosek i zapłacić 30zł a potem to już tylko czekać i odebrać
Ja natomiast nie zgłosiłam jeszcze do pracy zmizny nazwiska i nie wiem czy mogę tak zwlekać??? A zwlekam celowo bo jestm w trakcie zmiany funduszu emerytalnego i wszystkie dane mam na stare nazwisko, wiec jak w ZUSie mi zmienia to moga być dodatkowe komplikacje
Dowód w USC?! Ja składałam podanie o dowód w UM. Było to gdzieś pod koniec czerwca. A mam go odebrać 21 września!!! Czeka się masakrycznie długo. My musieliśmy też udać się do pokoju meldunkowego, bo zmienialiśmy adresy zamieszkania. Ale to załatwia się praktycznie od ręki. Ale my oczywiście nie załatwiliśmy, bo mój mąż nie miał przy sobie książeczki wojskowej. Nie sądziliśmy, że jest potrzebna. Zmienialiśmy też prawa jazdy. Na nie czeka się krótko (ja czekałam tydzień, a mó mąż miesiąc, bo wcześniej miał wyrabiane nie w Lublinie). Ponadto mieliśmy też do zarejestrowania samochodzik. Nasz! Z tym to było masakrycznie dużo załatwiania. Przerejestrowanie, ubezpieczenie, podatek... Ale już jest ok. Poza tym w pracy już jestem pod dwoma nazwiskami, w OFE zmienione, w banku też. Teraz tylko jak dostanę nowy dowód, to też wszędzie trzeba będzie zgłaszać.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora