Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atmosfera w pracy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-24, 18:50   #7
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Atmosfera w pracy.

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
Wątek założyłam z ciekawości + dla porównania z moją sytuacją.. Mianowicie jak u Was z tą atmosferą? Czy jesteście na Ty, czy wiecie o sobie cokolwiek więcej niż imie, czy jecie wspólnie posiłki, jakoś sie intergrujecie? I po jakim czasie od rozpoczecia pracy atmosfera była fajna? Jak Was traktowali/traktuja?
Tak pytam dla porównania, bo u mnie jest tak ze ludzie mowia sobie tylko "cześć" i "na razie", ledwo znaja imiona i to wszystko, natomiast jak jest zamawiane jedzenie od czasu do czasu dla kazdego (na firme) ja jestem pomijana (jestem nowa).
Jestem ciekawa jak jest u was? I przy okazji (o ile to nie tajemnica ) jaki zawód/branza i ak długo juz tam pracujecie? ja 2 miesiace i w zasadzie nie znam nikogo, z wzajemnościa..
wydaje mi się, ze branża nie ma tu nic do rzeczy- tu chodzi o ludzi.
Niestety to rosyjska ruletka.

W poprzedniej pracy atmosferę miałam beznadziejną, tzn. ludzie byli beznadziejni. Pracowałam z kilkoma osobami w biurze i tylko z jedną osobą się dogadywałam. Reszta była skrajnie beznadziejna, każdy na każdego kablował szefostwu (okazało się potem, że ten co najwięcej nakablował dostawał premię ), wieczne obgadywanie, robienie na złość itp. Dochodziło do takich paranoi, że z tą koleżanką, z którą rozmawiałam w pracy komunikowałyśmy się wyłącznie za pomocą sms;ów na prywatne komórki, by nie dać tym skurczybykom powodu do kablowania. Jak miałam wstawać rano do tej pracy to wyłam do księżyca, a mój pobyt tam okraszony był sporą dawką leków uspokajających

Obecnie pracuję dorywczo, praca beznadziejna, raczej fizyczna, ale ludzie sa genialni- mili, życzliwi, pomocni, jestem bardzo z nimi zżyta, mimo, ze jestem najmłodsza
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując