Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiedzcie mi, jak tak można?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 08:58   #12
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Powiedzcie mi, jak tak można?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ale patologia. Nie obraź się ale...

Jak można tak upaść dla kawałka waginy.. Limuzyny, imprezowanie na kredyt, rozdawanie pieniędzy bumelantom, bycie traktowanym jak popychadła... Ta rodzina ma chyba wielopokoleniowe doświadczenia w byciu uległymi sługami.
Wiesz co beznadziejny123? W takich momentach rozumiem skąd Twój nick. Nazywanie kobiety kawałkiem waginy jest poniżej wszelkiego poziomu. Wyobraź sobie, że ten pan zapewne, bardziej lub mniej słusznie (w tym przypadku zapewne mniej), widzi w tej kobiecie coś więcej niż jej organy seksualno-rozrodcze. Może ją kocha, może ma z nią wspomnienia, łączą ich emocje, dziecko...


Autorko - brat sam musi chcieć się ogarnąć. Nie zwalaj całej winy na jego żonę. To że zażądała ślubu to akurat sprawa między nimi - sama odejdę jeśli facet nie ożeni się ze mną we właściwym czasie, bo to dla mnie ważne. Dwa lata to dla mnie krótko, dla niej widać długo, ale to ich sprawa.

Twój brat nie jest bezwolnym cielęciem, tylko dorosłym facetem. To on zdecydował się prosić o kasę rodziców. Jasne, ona go namawiała, ale miał milion okazji, by jej powiedzieć nie.

Twoi rodzice muszą nauczyć się stawiać granicę - mleko dla dziecka tak, kredyt na mieszkanie nie. Rozumiem bowiem, że o wnuka się martwią i od pomocy syna i jego żony całkiem nie odetną, ale żadnych więcej pieniędzy - bo to pogarsza tylko sprawę.

Namawiaj brata by pozostał na razie za granicą, skoro ma pracę. Niech żonie przesyła część pieniędzy na życie. Co stwierdził lekarz psychiatra w szpitalu?
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując