Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-03, 11:28   #1007
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Shangri-La moim zdaniem zle byc wyglądała w blond-masz ciemna oprawę oka i nienaturalnie by to było
Hehe no byc moze, chociaz gdyby nie Tż to teraz byly by i tak blond

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
Shangri-La - pięknie włosy! Dobrze zrobiłaś zostając przy ciemnym kolorze, dzięki temu włosy lśnią jak z reklamy! Mimo, iż osobiście nie lubię pasemek, to Twoją wyglądają świetnie - ciekawy kolor i bardzo dobrze wkomponowane. Super!
Dziekuje, milo mi slyszec ze wlosy jak z reklamy hehe chyba faktycznie juz zostane na stale przy ciemnych wlosach moze nawet czarnych, a pasemka mnie tez sie srednio podobaja ale w takich zwyczajnych kolorach wlasnie.

Cytat:
Napisane przez magdziamagdzia Pokaż wiadomość
a oto mój bob
zdjęcia robione rano na nieułożonych włosach. przy czym dodam, że z natury moje włosy są cienkie, rzadkie, pofalowane i wogóle takie nijakie.. a taka fryzurka była u mnie możliwa po chemicznym prostowaniu
Super! fajna dlugosc i kształt.... taka kanciata hehe podoba mi sie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Shangri-La wyglądasz super. Bob jest coraz okazalszy, kapitalnie teraz wygląda, bo skos większy. Ja już się nie mogę doczekać, kiedy mi włosy na tyle urosną, żeby i mój bob tak wyglądał.
a dziekuje dziekuje choiaz swoja droga niewiem czy nie po raz ostatni przycinalam tył chyba je mocniej zapuszcze...

Cytat:
Napisane przez AniaZiele Pokaż wiadomość
bomba!!!!!

Rewelacyjnie wygladasz z grzywka... i w tym kolorze... w blond hmm mysle ze raczej nie
ale w tym... jejku super
tesh kiedys chcialam sie przefarbowac na ciemno...ale zostalam przy blondzie moim i blond pasemkach
Łoj to niewiem co by to bylo jak bym sie na ten blond przerobila hehe... a ty i tak masz ladne wloski i kolor no i te grzywki
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując