Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzień darmowej dostawy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-02, 19:02   #2010
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Zrezygnowałam z tej ezebry, mam jeszcze w koszyku balsam do ust, jak się do północy ogarną to zamówię, ale stracili. Poszłam na Cocolitę i ten tusz co chciałam na ezebrze tańszy i color tatoo mieli. Zaznaczyłam, że chcę newsletter, niby że 5%. I wiecie ile mi policzyło z 34,80? 50 gr
A i na Cocolicie darmowa jest tylko przesyłka pocztowa, więc znów kręcenie.
może na ekobieca spróbuj, tam mają wszystko jasno. Ja też się na ezebre wkurzyłam i stracili u mnie i na moim zamówieniu :P


swoją drogą, strasznie mnie to drażni, że sklepy ogłaszają się pod szyldem DDD, a nie stosują się do regulaminu, w końcu go chyba akceptowali, nie? i skoro ma być niezależnie od metody płatności/dostawy no to takie kombinowanie, to nie fair. Tak samo podnoszenie cen. Chyba nie rozumieją idei tej akcji, a i tak im się obroty podniosą w tym dniu, że już na też przesyłce by sobie odbili.Niech sobie zrobią własną darmową dostawę i że tylko pocztą polską i już. A nie pod szyldem DDD i robią ludzi w konia

ja już nie kupuję, zakończyłam DDD w nocy chyba żeby jeszcze jakaś cudowna oferta z gratisami była, to może może
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując