Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ubrania wypatrzone w TV - szukamy takich samych lub podobnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-06, 11:58   #21
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Ubrania wypatrzone w TV - szukamy takich samych lub podobnych

Ubrania wypatrzone w TV - szukamy takich samych lub podobnych


Zakładam ten wątek, ponieważ widzę, że często ktoś szuka ubrań, które wypatrzył gdzieś w TV i chciałby wiedzieć, jaka to firma i gdzie można takie lub podobne ubranie kupić.

Fajnie by było, abyśmy w jednym miejscu pomagały sobie szukać takich ubrań. Oczywiście można także pytać o buty i dodatki.

Także śmiało piszcie - może uda nam się znaleźć nasze wymarzone ciuszki albo chociaż jakieś podobne do nich.



To ja zacznę.

Oglądałam dzisiaj "Dzień Dobry TVN" i bardzo spodobała mi się sukienka prowadzącej - Magdy Mołek.
Taka jakby dresowa, rozkloszowana, z długim rękawem, luźniejszy krój. No i przede wszystkim chodzi mi o te połączenie kolorów - pudrowy róż z szarym.

Udało mi się znaleźć filmik, gdzie widać ją w całości i zrobiłam 2 printscreeny, które wrzucam w załączniku.
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...vn,151820.html

Wiecie może jaka to firma lub widziałyście gdzieś podobną (głównie chodzi mi o zestaw kolorystyczny) np. na allegro? Jakby jeszcze była w cenie do 150zł to już w ogóle byłoby super. :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg molek.jpg (46,9 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg molek1.jpg (37,4 KB, 228 załadowań)

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2014-12-06 o 12:01
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując