Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-09, 12:11   #4647
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
"modliłam się o dobrego męża i mam dobrego męża,a on sie nie modlił i ma co ma"
heheheh od dziś moje credo życiowe, mój TŻ stwierdził, że sobie to nad biurkkiem w pracy powiesi

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
u nas się wyrównuje, bo mój Tż jest maniakiem technologii, nie czepiam się, kiedy kupuje coraz to nowe gadżety każdy ma jakiegoś hopla
u mnie też się tak wyrównuje, tyle, że ja mam bzika na punkcie i kosmetyków i ubrań a on technologii i gadżetów technicznych i tuningu aut, a co najgorsze razem mamy bzika na punkcie podróży i SPA

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja wychodzę z założenia, że (jeśli oczywiście można sobie pozwolić) to trzeba spełniać marzenia W końcu życie trwa tylko chwilę
Ja się kiedyś zastanawiałam nad kupnem jakiegoś drogiego ciucha to mi koleżanka powiedziała tak:" a jak jutro umrzesz to umrzesz szczęśliwa, bo sobie kupiłaś, a tak to umrzesz zła, trzeba robić tak w życiu żeby być szczęśliwym, bo nie zna się dnia ani godziny" - no wzięłam sobie to do serca i rzadko kiedy sobie odmawiam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora