Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z noworodkiem - pomóżcie!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 10:42   #12
Malika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 38
Dot.: Problem z noworodkiem - pomóżcie!!!

Silikonowe nakładki stosowałam tylko sporadycznie. Ale zauważyłam, ze mleko w nich zalega a mała traktuje je jak smoczek więc odstawiłam. Mleko mam i to duzo. Na szczęście ominął mnie problem nadmiaru, dziś miałam nabrzmiałe piersi ale mała possała i przeszło. Tylko najgorsze są te "akcje" ssie ładnie po czym wypluwa i płacze. Albo ssie i nagle płacze tak strasznie. Albo otwiera buzie i macha głową w poszukiwaniu sutka, który jest obok.
Ja bardzo chcę karmić piersią ale strasznie mnie boli serce jak malutka je, je i nagle płacze. Jak przyjdzie położona to oczywiście poproszę ją aby sprawdziłam to wędzidełko. Jeszcze jedno. W ciagu dnia ładnie mi zasypia ale dramat zaczyna się wieczorem i całą. Wczoraj po napisaniu postu, mała zaraz się obudziłam Łącznie mój dramat trwał od 19 do 01 w nocy. Nie chciała zasnąć i co chwilę ją przystawiałam. Czy unikne tego jeśli w ciagu dnia zamiast czekać aż się obudzi to sama będa ją budzić co np 2 lub 1,5 godziny? Może bedzie zmęczona dniem i będzie spała w nocy
Malika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując