Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-11, 10:58   #25
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Witajcie



Kontynuując temat z poprzedniego wątku, to Ci cwaniacy z allegro chyba jakoś napełniają te flakony Nie wiem jak to możliwe?

Sama od wielu lat kolekcjonuję i kolekcjonerzy nie zbierają flakonów po perfumach, które są na bieżąco w od sprzedaży. Zbieram bardzo stare flakony, a w szczególności miniatury. Tylko one przedstawiają wartość. Przygarnę każdą nawet "zaśmierdziałą miniaturę sprzed I wojny światowej"

Czasem psuje się atomizer w górnej części i da się go naprawić elementem plastikowym ze starej butelki. Czasem sama kupuję puste flakony, bo potrzebuję korek do testera. Jak macie zbędne korki, piszcie na priv.
Też myślę, że te pustaki mogą służyć do niecnych celów oszustów bo wg mnie nie ma dużo naprawdę pięknych flakoników, które mogą służyć jako ozdoba. Chodzi mi o takie masowe perfumy, nie jakieś nisze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora