Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Majowe 2015!! cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 09:52   #4220
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
Santilia a miałaś tylko takie złe wyniki z moczu czy jeszcze upławy jakieś?

Pisałam parę dni temu o tym jak zobaczyłam u siebie te żółte upławy, wczoraj odebrałam wyniki z moczu a tam informacja że dość liczne bakterie (wcześniej miałam dobre, bez bakterii), wystraszyłam się bo jeszcze te upławy i zadzwoniłam do swojego gin a ten mi się pyta jaki mam poziom leukocytów (0-2 w polu widzenia napisane w wynikach) a ten do mnie że to dobre mam wyniki
O upławach nic nie powiedział - a mocz tylko tyle że za tydzień, dwa mam powtórzyć. On ma takie podejście lekkie do wszystkiego i w sumie jakoś specjalnie mnie nie uspokoił...


Co do sukienki jeśli kupisz tą z all to pokażesz? podoba mi się również...


Dziewczyny ja z włosami mam odwrotnie, zawsze mi się puszyły kręciły, musiałam prostować a odkąd w ciązy jestem pięknie rosną i są prościutkie
miałam większe upławy, pieczenie, swędzenie.. no i kiepski wynik moczu. także no.. nie wiem co Ci powiedzieć, ja w sumie pierwszy raz w życiu miałam taką infekcję

a sukienką pochwalę się na pewno na 99% ją zamówię, bo znając mnie będę szukała w sklepach czegoś w tym stylu i nic nie znajdę.. zawsze tak mam..

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
To dziwne bo ja miałam nieliczne bakterie i nie było infekcji ale zrobiła mi posiew i mam paciorkowca .
ja też miałam nieliczne bakterie. dopiero jak nie podziałały pierwsze globulki to zrobiła mi posiew i okazało się że mam jakiegoś drożdżaka
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora