Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-12, 23:05   #1411
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Phenome promo, do 50% (cała jedna rzecz :P).
Była jedna, jak zaglądałaś? Teraz jest więcej. Na pewno zamówię maseczkę oczyszczającą, jest świetna i tania względem wielkiej pojemności, a teraz za 75zł się opłaca tym bardziej, więc polecam

__________
Wczoraj oglądałam bardzo smutny i prawdziwy film, Blue Valentine. Jakoś tak mnie osobiście dotknął, że aż złożyłam wielkie zamówienie-pocieszajkę w Douglasie

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Z problemem suchej i az bolacej skory dloni ostatmio borykam sie i ja. W pracy przypadkowe mydlo i reczniki jednorazowe i masakra na dloniach. Zawsze pomagal mi phenome migdalowy, kupilam ostatnio phenome anti age i mimo iz mam gladkie dlonie po nim to on na letnie miesiace raczej. Odkryciem jes bogaty ktem do ciala loccitane 25% shea.

Widze ze sephora totalnie dala ciala z Waszymi przesylkami...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Potwierdzam, u mnie krem L'Occitane tez swietnie sie sprawdza, własnie 2 dni temu podczas porzadków "odkryłam" nieoczekiwanie nowiutkie pudełko tego kremu, a byłam swiecie przekonana, ze juz nie mam

Poza tym sprawdza sie tez u mnie L'Occitane -migdał do rak oraz Mixa dla skóry suchej.
A wersji z shea do twarzy próbowałyście? Świetna jest
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora