Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-14, 12:50   #2076
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzis testuje poraz pierwszy nowa maskare i krem BB ale w kolorze medium. probki light juz nie mieli na stanie. na bb krem nalozylam mineraly od Andrea Biedermann. bb wcale nie kryje i przez to dobrze sie dopasowal, a myslalam ze bedzie za ciemny( tonujacy od Nivea lepiej wyrownywal/kryl cere). tylko jakas taka gladsza sie wydawalam. Konkretnie wyrownalam koloryt zielonym korektorem i podkladem mineralnym. Mam problemy teraz z wysuszaniem sie cery i tluste kremy od Martina Gebhardt dobrze sie wchlaniaja,nie leza tlusta warstwa i chronia przed zimnem na dworze i przed kaloryferami w domu. Co nie znaczy , ze czasami nie mam dni, ze widze troche suchych skorek na/przy nosie. A i owszem, ale nie jest to juz codziennoscia. Krem bb od LL chcialam wlasnie jako krem dzienny pod sypkie mineraly. Krem jest lekki jak dla mnie ( latem pewnie bedzie mi za ciezki, ale latem to ja filtr uzywam, wiec nawet nie sprawdze jak sie ten bb zachowywac bedzie w inna pore roku), wiec moze calego dnia w tescie nie przejsc. Jesli cera sie wysuszy to pelnego opakowania nie zakupie .
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując