Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-21, 18:43   #390
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
U mnie sprawdził się świetnie duet pasty Elmex Intensywne oczyszczanie plus Colgate Max White One Luminous używane na zmianę, co drugi dzień No i zamierzam kupić w końcu szczoteczkę elektryczną

Ale nie ma co ukrywać, żeby mieć białe zęby trzeba uważać na to co się pije Kawa, czarna herbata i czerwone wino robią swoje
nic faktycznie efekt taki nie bedzie jak po paskach a jezeli bedzie, to trzeba dluzej uzywac - chociaz ciezko wytrwac
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
kiedyś używałam białej perły i efekt był, ale bez szału i chętnie wypróbowałabym czegoś nowego. nie przeszła Ci ta nadwrażliwość?
wiesz co, nie mam jakis problemow z tym, ale jednak czuje, ze jak chce wyprobowac jakies paski znacznie slabsze niz cresta, to nie ma szans, 2 minuty na zebach i tak mnie bola, ze wszystkie paski do wyrzucenia, bo nie uzyje zadnego wiecej ale np moja kolezanka uzywala paskow, efekty byly i ani razu nie bolaly jej zeby wiec roznie bywa



Dziewczyny bede przegladala blogi z listy z pierwszego postu i chyba wykasuje te, ktore juz od ponad roku nie byly aktualizowane bo bez sensu je trzymac w linkach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2014-12-21 o 18:44
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując