Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grudniowe Mamusie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-22, 13:23   #3640
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Oczywiście maluchy nie panuja nad tym. Do 2 roku życia mogą zezować i jest to normalne. Mojej Basi dość długo jedno oko szło do środka i się martwiłam, bo tż ucieka, ale jest dobrze
dzieki
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Mój też ale narazie bez stresu u mnie [emoji8]
Julek już od nocy tylko na kp budzi się częściej ale zjada i śpi tylko kup mniej robi hmn obserwuje..a żółtaczka chyba znikła już więc przez nią chyba nie śpi tak. A może cukier mu spadł ? Bo tak w szpitalu mówiły..może tak być? Od 7.10 do 11 z prZerwami na cycu to może sir najadl jednak? [emoji57] jak sie już poda mm to później człowiek ma takie zamieszanie w głowie ale kp musi być i koniec [emoji16]
ja nie wiem czy dam rade... sciagam laktatorem ale mala nie moze chwycic tych moich sutów... szlag mnie trafia jak patrze ze ona sie meczy i placze i daje butle...

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
dzieki dobra kobieto

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mila jest przeziebiona ciągnie noskiem i pokasłuje kurde dziewczyny wyć mi się chce tak się martwię o 17 idziemy do lekarza
nie martw sie kochana na zapas... moze faktycznie pomoze jej kp i masc, moja tez ma katarek (albo mi sie wydaje) i kicha co jakis czas...
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora