Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-28, 11:05   #1740
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Aga mogłoby heh ale poczekamy zobaczymy
martwi mnie tylko moje ciśnienie bo portal mam niby w normie ale w górnych granicach. Ale gin mówił ze jak będę się mieściła w granicach to nie musze iść do szpitala. Do szpitala tylko wtedy jak większość pomiarów będzie ponad normę. A póki co ponad normę miała chyba 3 razy a mierze od wtorku 4 razy dziennie.
To wydaje mi się, że nie ma co panikować, jakieś pojedyńcze pomiary jak wychodzą gorzej na tyle razy to okej Co nie zmienia faktu, że w szpitalu możesz wylądować w każdej chwili

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Aga to może i dobrze że to jeszcze nie teraz, zapomniałam ze Ty miałaś cc..będziesz spokojniejsza; )
a długo karmiłas Filipka z tymi osłonkami?
I nas w nocy różnie bywa , czasem Kubuś budzi się co 2-3godz a czasem i co godzinę czasem je pół godz a czasem ponad godzinę

Mako to teraz czekaj do stycznia co by Leoś rok dłużej pobyl z Tobą w domku
Już właśnie dostałam plamienia, więc pewnie do wieczora @ się rozhula ano szkoda by było przeleżeć pół ciąży przez rozchodzącą się bliznę przy dwójce maluchów w domu
Filipka karmiłam samą piersią ok.1,5miesiąca, mieszanie do 3 miesiąca, ale u nas w grę wchodziła skaza i musiałam rezygnować z piersi. Zresztą i tak chyba bym dłużej nie pokarmiła, blokowała mnie psychika, stres i pokarmu miałam coraz mniej
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora