Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Była żona chce wrócić za wszelką cenę do MOJEGO faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-07, 14:31   #77
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Była żona chce wrócić za wszelką cenę do MOJEGO facecta

Cytat:
Napisane przez Sadness Pokaż wiadomość
Bo Dziweczynki moje drogie wszystko jest jak najbardziej OK!!!

Wyjazd bardzo udany, Jego zachowanie po prostu - zmiana o 180 stopni. czuje się jak nastolatka, w której się ktoś dopiero co zakochał i zabiega o względy.

Odnośnie przyszłości - jakoś tako bardzo poważnej rozmowy jednak nie przeprowadzałam... Obiecał mi jedynie, że już nigdy więcej mi nie zrobi takiej "huśtawki". Że taka sytuacja się po prostu nie powtórzy. Zapewnił że kocha, mimo wszystko.
Ja zażartowałam, że musze mieć świeta cierpliwość i mocno kochac, skoro jeszcze go nie koplam w tylek I docenil to.

Powiem Wam, ze poki co jest dobrze i ja wierze ze tak pozostanie. Ogolnie stanelo na tym, ze chcemy byc razem MIMO niesprzyjajacych okolicznosci. A jak bedzie - to juz czas pokaze. Jestem dobrej mysli

Dziekuje za troske i uwage Mam nadzieje, ze przykrych rzeczy juz wiecej w tym watku nie napisze.
Strasznie się ciesze, że wszystko jest OK!! Życze wam już tylko samych miłych, wspaniałych chwil pozdrawiam
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując