Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wygrałam bon na włoską bieliznę...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 10:46   #136
SylviaStar4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Wygrałam bon na włoską bieliznę...

1. 1. Nie podawałam adresu, oni już go znali – włącznie z numerem mieszkania i ulicą. Podałam im pesel – tu nie zamierzam się tłumaczyć i wiem, że to było błędem. Trzeba przyznać, że mają perfekcyjne techniki manipulacyjne.
2. 2. A właśnie, że nieprawda, moja mama nieraz zawierała czy też przedłużała umowę na odległość – czy to w Orange, czy w Polsacie i zawsze przychodził kurier ze sprzętem i umową do podpisania. PAPIEROWĄ, nie „telefoniczną”.
3. 3. Nie otrzymałam regulaminu i nawet nie mogę go znaleźć w sieci. Nie chcieli mojego maila, a i sama firma maila nie posiada (co już jest sprawą śmierdzącą). Nikt mi regulaminu przez telefon nie wyczytał ani nie dostałam go w żadnym zwykłym liście z ponagleniem do zapłaty.
4. 4. Kwota obecna to 89zł i zupełnie nie mam pojęcia, skąd ona się wzięła. Na początku miałam zapłacić tylko 19,90, a w ponagleniu na początku września dostałam już podsumowanie 49,90 (39,90 za „nieopłacone należności”, 10 za zagadkowy „monit”), choć nie minął nawet miesiąc od dostarczonej przesyłki. Czyli rozumiem, że naliczają sobie koszty jak chcą.


5. Dziękuję za pomoc Kle_oo i zastanawia mnie tylko fakt, skąd wiesz aż tyle mądrych rzeczy na ten temat – przeglądałam różne fora prawne, rozmawiałam z rzecznikami, a i miałam podobne sprawy na zajęciach z dziennikarstwa śledczego, a nie dowiedziałam się nigdzie tyle co od Ciebie… Tak czy inaczej – biję pokłony.
SylviaStar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując