Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla dietetyczek :) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-07, 18:29   #797
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Agosek powodzenia,daj znaka jutro,jak poszło =] jeszcze tylko spytam i spadam - wewnętrzny test?Jakkolwiek - trzymam kciuki
i leeece <nie ma>
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mam nadzieję ze jednak nie zrezygnują z Woodstocku zupełnie bo w końcu też chciałabym się wybrać

witaj

no to trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
witaj
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Witamy

3mam kciuki,powodzenia
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja wpadłam już żeby się pożegnać bo już niedługo wybieram sie na pociąg. Trzymajcie się Kochane, bawcie się dobrze, korzystajcie z wakacji, radźcie sobie w pracy i nie zapominajcie o mnie będę tęsknić
baw się dobrze i naładuj sobie akumulatorki

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Kogo moje oczy widzą Witaj w naszym gronie kochana

No,trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Agosek -> Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Witam Was w ten słoneczny dzień <:
agness51
Dziewczyny na 'Ile dzisiaj zjadłam' zaczęły temat o odchudzaniu,a żeby tam nie offtopować,to tutaj spytam,czy któraś z dziewczyn widziała może program na discovery(chyba-w każdym razie na którymś naukowym) o najgrubszym człowieku świata?
Dietą zone i ciwczneiami z(waga,uwaga)560kg zrzucił w trzy miesiące około 170kg(mogę się mylić +/- 10kg)
Nieźle Jak wpiszecie w google 'The heaviest man' albo od razu 'Manuel Uribe'.
To się nazywa odchudzanie

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
no ale.. musze sie do wielu drobiazgow na nowo przyzwyczaić... Polacy to smutny naród i na ulicach wszyscy od rana są niemili dla siebie. Nie lubie tego bardzo i teraz tym bardziej rzuca mi sie to w oczy (i uszy ), bo jednak Niemcy są życzliwsi dla siebie.


ja tez mam nadzieje ze jednak Woodstock przetrwa... No ale pewnych rzeczy Fundacja nie przeskoczy. Pozostaje tylko nadzieja, ze jak sie zmieni rząd, to wszystko wróci do normy.... Bo niestety widac jak na dłoni, że to partie rządzące usilnie się starają o koniec Wielkiej Orkiestry i Woodstocku. Brak słów.
Mi własnie brakuje na naszych ulicach uśmiechu i... kolorów... przynajmniej w moim małym miasteczku ludzie są bardzo zachowawczy i boją się wyróżniać

A Woodstock to swietna sprawa-zanim przenieśli go do Kotrzyna to byłam co roku na jakiś koncertach (do Żar mam tylko 13 km ).
Szkoda, ze ktoś chce zniszczyć taką inicjatywę
Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę... Ja po długich miesiącach wyrzeczeń zakupiłam jakiś czas temu nowy rower i kocham go miłością bezgraniczną. Najlepszy rower jaki miałam, a jaki śliczny! Teraz dzień bez rowera to dzień stracony. A i kondycja się poprawiła przy okazji. Załączam zdjęcie mojej miłości
Ja w zeszłym roku jeździłam codziennie i właśnie byłam bezgranicznie w moim rowerze zakochana a w te wakacje coś mnie leń złapał

Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość
Swoją drogą dzisiaj miałam tak koszmarne przedpołudnie, że zaczęłam popadać w paranoję i byłam pewna, że wszyscy się umówili, żeby mi utrudniać życie. Począwszy od piekarni, kuriera, ekspedientek w sklepach, a skończywszy na upierdliwych kierowcach i strasznych korkach. Jak dobrze, że dzień się już kończy, a ja wytrwałam nie robiąc niekomu krzydy.
Ja w takie dni chodzę po mieście z miną seryjnego mordercy

Dzięki za ciepłe przyjęcie a egzamin zdałam (to już była ta państwowa teoria)-teraz 5. września będę mieć praktykę-boję się, że się zestresuję za mocno i nie zdam przez jakąś pierdołę
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora