Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla dietetyczek :) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-08, 09:13   #810
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Czeeeeeeść
Jestem Ludowa, sporo z Was pewnie mnie już kojarzy Ather delikatnie dała do zrozumienia, że zaśmiecam Ile dzisiaj zjadłam, to przytuptałam.

A więc... no... tego... przyjmiecie?

Mam problem (dopiero co się przywitałam, a już zwierzenia ) Być może jest z kategorii głupich, dla mnie - poważny.
Otóż jutro mam tzw. spotkanie integracyjne z moją nową klasą (idę do liceum). Nikogo tam jeszcze nie znam, i nikt nie zna mnie. Spotkanie nie jest szkolne, tylko organizowane na własną rękę, na mieście, więc... na pewno pójdziemy coś zjeść Może jakieś lody, może pizza. I tego się boję.
Jestem na diecie z prawdziwego zdarzenia dopiero od tygodnia ale sama nie wiem, co mnie tak motywuje, że nie jestem w stanie kupić sobie loda czy banana, o fastfoodach nie wspominając. Raczej nie dam rady ot tak, beztrosko zjeść jakiś deser albo pizzę.
A z drugiej strony, to nasze pierwsze spotkanie. Nie chcę, żeby wzięli mnie za jakąś dziwaczkę, zajętą własnym wyglądem i wiecznie odchudzającą się No i jak, oni wszyscy będą coś jeść, a ja nie? Jak to będzie wyglądało?

Pewnie to głupie, ale dla mnie stanowi problem Co o tym myślicie?
Na tej jeden dzień zapomnij o diecie. Idź i wykorzystaj dobrze czas, poznajcie się bliżej i dobrze się bawcie. Jeśli pójdziecie na lody, zamów sobie spokojnie ze dwie gałki. Jeśli pójdziecie na pizzę, zjedz trochę(nie musisz przecież wpychać w siebie odrazu całej). Ludowa, od jednego takiego dnia diety nie zawalisz, jeśli tylko zjesz z umiarem. Nie chodzi o to by się opychać odrazu takim jedzeniem W umiarkowanych ilościach - nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiasz
Takie spotkanie to świetny pomysł i bardzo 'przydatne'

Korzystaj kochana, w końcu zaczynasz szkołę średnią, niech to spotkanie będzie wyjątkowe.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora