Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klepnięcie po tyłku.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 14:31   #20
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Klepnięcie po tyłku.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
prostackie poczucie humoru.

Jakbym klepnęła kolegę w tyłek i dostała za to w twarz to bym uznała, że mam do czynienia z mega kretynem i skonczyła z nim znajomość w trybie ekspresowym.
Nie lubię takich drętwych sztywnych i przewrażliwionych ludzi, którzy przesadzają.
To a propos Twojej reakcji nr 1 i tego, że żałujesz, że nie zrobiłaś powtórki z rozrywki.

Jesli chodzi o sytuację ponownie zaistniałą to uważam, że wykazalaś się kulturą. Wyjasniłaś to z kolegą na spokojnie, przeprosił Cię. Jak dla mnie Twoje przepraszanie za to co się wydarzyło Twojego faceta jest idiotyczne (chłopaka przez kolegę też, bo wybacz, ale nie jesteś jakimś drzewem obsikiwanym przez swojego faceta, żeby kolega gej wchodził na jakieś terytorium czy coś Twojego pana właściciela), a jeśli przez to Twój związek stanął na szali, to już w ogóle sorry bardzo, zastanowiłabym się poważnie nad związkiem z kolesiem, z którym jesteś.

Tak czy siak na miejscu kolegi geja zakończyłabym z Tobą znajomość jak najszybciej, bo jak dla mnie masz 0 dystansu do siebie.
Ty też już nie przesadzaj. Natomiast zgadzam się z tym, że co innego zwrócić uwagę a co innego strzelić w twarz. To nic złego, że ktoś sobie tego nie życzy.

Też pomyślałem co by było gdybym każdej dziewczynie co mnie klepneła w tyłek strzelił w twarz
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując