Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mam ŻYLAKI ;(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-12, 17:25   #69
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: mam ŻYLAKI ;(((

Odnowię nieco temat... Nie chciałam zakładać nowego wątku, więc postanowiłam odnaleźć jakiś starszy o tematyce żylaków.
Mam 25 lat, od ok. 15stego roku życia mam na nogach duże pajączki (skłonności genetyczne), regularnie co 2-3 lata robię USG Doppler i chodzę (również raz na 2-3 lata) na wizyty do Chirurga Naczyniowego. Na jednej z ostatnich wizyt dowiedziałam się, że mam już nie tylko pajączki, ale również żylaki :/ Dostałam skierowanie na kolejny Doppler, ponieważ od ok. 2 miesięcy odczuwam potworne bóle nóg pod kolanami (w miejscu występowania żylaków) i puchną mi łydki. Mam również zamiar kupić rajstopy/pończochy uciskowe (lekarz zalecił takie o 1szym stopniu ucisku), łykam Diosminex i rozważam skleroterapię plus jeszcze jakiś inny zabieg na zamykanie samych pajączków. Obawiam się tylko kosztów... Czy możecie polecić mi jakieś dobre miejsce w Warszawie, gdzie mogłabym wykonać te zabiegi? Bardzo boję się, że pójdę gdzieś gdzie albo zrobią coś nieumiejętnie, albo naciągną mnie na niesamowite pieniądze...
Zauważyłam też, że problem sprawia mi chodzenie we wszystkich- nawet odrobinę obcisłych spodniach, zwykłych elastycznych rajstopach... Lubię swoje nogi i zawsze starałam się je podkreślić nosząc np. rurki, nie wyobrażam sobie chodzenia w workowatych spodniach. Macie na to jakieś sposoby? Dziewczyny z problemem żylaków i bolących w miejscu pod kolanami nóg- jakie spodnie/rajstopy nosicie?
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując