Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-13, 19:45   #22
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
gratuluję nabytków z poprzedniego wątku, wszystkie cudne!

i melduję się!

PS. Ja swoje nude, dzięki morelle, która znalazła aukcję, miałam za 50f.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Rozmiar 39 (taki mam trójkątów) kolor jasny z różową kokardką, no chyba że inne będą w dobrej cenie
Jakby ktoś widział, to proszę o info
EBay wchodzi w grę?

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za informację na temat pikselowych serc, oraz za napisanie o kodzie. Kliknęłam i w całkiem fajnej cenie mi wyszły

Nie wiem niestety czy rozmiar będzie na mnie dobry bo mam pomiędzy 36 a 37, wziełam 36 żeby mi nie spadały
Nie ma za co Ja też mam 36/37 i mam piksele 37. One małe są. Daj znać jak ten mniejszy rozmiar. Jaką masz długość stopy? Rozmiar: 37 ma długość wkładki: 23,2 cm~23,5cm.

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wypadaja kraciaste serca? bardziej jak Lychee czy jak stare (np. perłowe ze złotym?)
To nowa kolekcja, więc obstawiam że jak lychee.

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Na Yoox znów stare wykopaliska wytargali- skąd ni je mają ? Piękne te turkusowe czaszki - ehhh ta cena :-(((

dolcissimaa85 - gratulacje z udanych zakupów , piękne są

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

na nonnon jest wyprz - dostałam maila (ale jak widzę, szału nie ma )
Też o tym zawsze myślę
Nonnon może kiedyś mnie zaskoczy.

Mama odebrała mi szare kulki. Jutro po nie pojade

Asos anulował mi kilka sukienek

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez wiosenny_szept Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie czy jest jakiś sklep stacjonarny na terenie Trójmiasta gdzie mogłabym dostać Melissy? Czy tylko sklepy online wchodzą w gre? Nie mam jeszcze żadnej pary butów tej marki dlatego zależy mi by pierw posprawdzać rozmiary.
Pozdrawiam
Może długości wkładek coś pomogą?

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2015-01-13 o 19:49
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora