Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-10, 14:49   #2792
berbeaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie wiem co sie ze mna dzieje ... ciagle spie i nie mam na nic ochoty i sily. Strasznie to dziwne bo jeszcze 2 tyg . temu nie mialam ochoty na sen zwlaszcza w nocy i krecialam sie niemilosiernie budzac przy tym meza. Teraz pewnie odsypiam te wszystkie nieprzespane noce Idziemy dzis na wizyte w sprawie zzo. Wczoraj siedzialam na necie i czytalam wypowiedzi kobiet ,ktore sie na to zdecydowaly. Opinie byly podzielone ale cale szczescie bylo wiecej osob zadowolonych niz narzekajacych ,wiec to jeszcze bardziej mnie przekonalo co do tego typu znieczulenia. Zobacze co dzis na ten temat powie mi lekarz.
Maatra witam serdecznie na watku. Ja rowniez czytalam a pozniej moja ginka mi powiedziala ,ze najlepsza pozycja dla dziecka podczas snu mamy jest jej lezenie na lewym boku. Osobiscie nie lubie spac na plecach ,wiec w nocy staram sie przewracac na ten lewy bok ale jak rano sie obudze to jakims dziwnym sposobem zawsze spie na prawym Szczerze mowiac nie moge sie juz doczekac aby bylo po porodzie i zebym znow mogla sobie pospac na brzuszku

Widze , ze wiele z Was ma zgage z tego co wyczytalam na watku u mamus z lata to podobno zgaga wrozy ,iz nasz potomek urodzi sie z bujna czupryna. Moj Maksio pewnie bedzie lysy jak kolano bo ja jeszcze nie mialam ani 1 dnia ze zgaga

Oj to jeżeli tylko w dzień możesz spać to spij do oporu tak w nocy jak i w dzień bo ja cierpię tak jak Ty 2 tyg. temu i wiem jak bardzo mi z tym źle...
Wypoczynek i lenistwo wskazane jak najbardziej
berbeaa jest offline Zgłoś do moderatora