Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-18, 17:53   #2233
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Hej nadrabiam was cały czas ale jakoś mnie siły na weekendzie odeszły. Nic mi sie nie chce.
Dowiedziałam się wczoraj ze koleżanka moja urodziła synka 30.12 i teraz w lutym kolejna ma termin i w marcu następna ;-)
Wszystkie po kolei hehe

Poza tym to wczoraj byliśmy w rozjazdach a potem jak wróciliśmy to już zmęczona byłam a jeszcze siostra mi chrzesniaka zostawiła jakbym mało zajęcia miała. Szkoda ze mi zuzy nikt nie pozabawia żebym mogła chwile odpocząć.
W ogóle to ostatnio mi bardzo ulewa...staram się nią nie telepac a i tak nic to nie daje. Dodałam nawet raz kleiku do mleka żeby ciut zagescic bo czytałam ze tak można zrobić przeciw ulewaniu ale nic to nie dało bo po tej mikroskopijnej ilości nie chciała pić hehe.

Mako nie przejmuj się. Zuzka spala z nami pierwszy miesiąc.

Zalamana to do lekarza koniecznie. Ja tez się długo zbieralam. Teraz nie mam nawet kiedy pojechać do szpitala na to zamrazanie nadzerki.
Moja zaczeła ulewać ok.5 miesiąca i do teraz jej się zdarza ale się tym nie przejmowałam i żadnych zagęszczaczy nie dawałam.
Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Aga dziękuję
A owoce wszystkie poza cytrusowymi?
A jakie warzywa np do obiadu? Bo ja póki co tylko pomidory i buraczki.
W tygodniu chce zrobić pomidorowa z koncentratu pomid, chyba mogę?
Ja powiem jak byłam uczona.
Owoce na początku jabłko i chyba tyle. Żadnych cytrusów, śliwek(owoców pestkowych), bananów, winogron. Tak chyba do 3 miesiąca. Dziecko ma delikatny układ pokarmowy.
Pomidory nie uczulają?? Jeśli tak to dobrze. Możesz jeść ogórki, sałatę(ale teraz to sama chemia więc lepiej unikać), marchewkę z jabłkiem, marchewka z groszkiem,
Aha i nie używaj cebuli. Kalafior, brokuł też od nich brzuszek boli przynajmniej u nas tak było(zrobiłam kalafiorową nalałam sobie bez kalafiora samą wodę i ziemniaki a i tak Lili miała mega kolkę )
Kurczę już nie pamiętam
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora