Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2015 - cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 08:04   #2679
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 7

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Melduje się w dwupaku.
Nie nadrobiłam bo zaraz jedziemy do przedszkola.
Protestuje Tż nie zawiozłam do pracy w nosie go mam, on mnie też. Ciasta imieninowego nie zabrał!!!
Zabieram torby i jade do taty. Tam będę czuła się bezpieczniej.
Wczoraj bolało mnie dokładnie wszystko, plecy, brzuch, pipka, nogi napuchnięte jak balony, hemoroidy i skurcze rzadkie ale nieprzyjemne . To nie był straszny ból ale byłam po całym dniu już strasznie zmęczona. Marzyłam o tym żeby Tż do mnie przyszedł i mnie przytulił, dał trochę wsparcia i po 3h nie wytrzymałam. Tak 3h czekałam!!! Siedział na fotelu i oglądał filmy na tel!! Jak już syknęłam na niego przyszedł na chwile ale już mi łzy poleciały to wziął tel i poszedł w wannie oglądać!!!

Chciałam z nim porozmawiać, zapytałam dlaczego się tak zachowuje to usłyszałam że nie będzie mi się z niczego tłumaczył bo nie jest winien.
Jest mi przykro ale nie będę wylewać tony łez, albo go postawi na nogi wyprowadzka albo ja w końcu przejrzę na oczy jaki on jest na prawdę.
Szkoda tylko ze w takim momencie się to wszystko dzieje.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

A znając życie pewnie dzisiaj albo w nocy zacznę rodzić ale niech się dzieje co chce Najważniejsze żeby Madzia była już przy mnie
Mężczyźni to takie bezmózgowce im trzeba kawę na ławę postawić bo się niczego nie domyślą Szkoda że w takim ważnym momencie tak się psuje ale może jak będzie po wszystkim twój tż się ogarnie i zacznie myśleć. Mojemu też trzeba mówić ale czasami zatrybi przed czasem i mnie miło zaskoczy ale to też tylko czasami
Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Jaaa mam dzisiaj 38+0 rajuu
jeszcze chwilka i dzidzia będzie na świecie
Cytat:
Napisane przez Asia1105 Pokaż wiadomość
Hej

Ja lecę do labu
Nocka bez komentarza, jak u wszystkich...

U mnie:
37 tydzień
(36t0d)
27 dni do porodu!!!! Brrrrrr

Do potem
Co raz bliżej ja też byłam w laboratorium i też miałam bardzo mało siuśków ale mi babeczka przyjęła więc chyba się nada no i krew pobierali mam nadzieję że to już ostatnie badania następne w szpitalu Odebrałam też wynik gbs i jest ujemny paciorkowca nie ma
Cytat:
Napisane przez d_a_r_i_a Pokaż wiadomość
Hej

Inco mi czop zaczął wypadac juz 2 tyg temu jak się rozwarcie robiło i tak chodze... Ale dopytaj, może Cie zbadaja...

Meire dasz rade! a z nim sobie pozniej pogadasz Czekany na wieści!

No i mała mogłaby cos napisać...

Ja spalam dziś z jedna przerwa wiec tez jestem happy
Samopoczucie bez rewelacji...dzwonie dziś do gin zeby mnie obejrzała w tym tyg, bo mam schize że te rozwrcie z każdym bólem jest co raz większe...
Też tak może być rozwarcie rośnie a ty żyjesz w błogiej nieświadomości
Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
U mnie jakby spokojniej... wyplakalam sie i nawet zasnelam... Zuze na wszelki wypadek zostawilam jednak w domu... i tak bede sie schizowac jadac do szpitala...
Zjem sniadanie.. ogarne sie.. napisze do gina i pojade na ktg a z wynikiem bezposrednio do niego... nie bede czekac godzinami na ip..

A tz mam gdzies.. wywpisuje do mnie teraz smsy jak sytuacja... no on chyba oszalal ze bede z nim konwersowac w taki sposob.. ojjj sie bedzie musial napracowac zeby mi przeszlo teraz...
Mój odziwo chce abym już rodziła bo jemu do pracy nie chce się chodzić i mówi że w każdej chwili może wziąć wolne. A u ciebie odwrotna sytuacja tylko że coś zaczyna się dziać i trzeba to sprawdzić a u nas cisza Oj te chłopy szkoda gadać tylko diody pomogą
Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
Będę miała badania i usg, to zobaczymy co to jest. Czasem warto być w szpitalu, przynajmniej od razu człowieka zbadają
Daj znać co powiedzą po obchodzie może już co raz bliżej porodu i zaczną działać
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora