Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 16:22   #1248
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No to proporcje już znasz
Dziś robiłam i na wierz dałam surowe jabłka pokrojone w plastry i posypałam cynamonem - mniej roboty a równie smacznie.

Dziś wywoziliśmy starą kanapę bo jutro mają przywieźć nową ze sklepu. W życiu nie spodziewałam się takiej reakcji Staśka: młody ryczał jak bóbr gdy mąż z kolegą rozkładali kanapę na części i zanosili do auta. Paluszkiem pokazywał, łzy jak grochy, wrzask - słowem dramat! Z jednej strony to mi się tak śmiać chciało a z drugiej to nie pomyślałam, że był z tym meblem tak związany
Masakra

Znajoma mi sypnela radą. Jest tak banalna ze aż mi się smiac chce ze mnie.
Mloda ogolnie późno chodzi spac. Najczęściej ok21.
Ona natomiast w ciężkim szoku bo takie dzieci powinny chodzic np o 19 a nawet o 1830. No i mówię, że jak ja tak położę to potem wcześnie wstaje i chce na drzemkę o 8 a w przedszkolu wszyscy ida o 11. Babki nie mają w sumie z tym problemu ale wiem ze to troche deorganizuje im robotę. Tak więc ona powiedziała, że mam polozyc mloda o te 19 najpóźniej. Nawet jak wstanie wcześniej to jak dobrze pospi w nocy to nie będzie zamulac w dzień. Oczywiście jedna drzemka w dzień nie 2.
I wiecie co...
Normalnie ją położyłam i usnęła budzilam ja o 730 do przedszkola a dzisiaj jest aniolkiem... no ja nie wiem czy to byl przypadek czy co....
Ale jakby się tak zastanowić to faktycznie nie kladlam jej wcześniej bo JA bylam pewna, że nie usnie no nie wiem co o tym myśleć
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora