Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-20, 17:50   #2649
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Melduje 10 min Six Pack Workout musze powiedzieć, że podczas ćwiczeń brzucha spodobały mi się moje łydki

DżoDżo brawo Kochana wymiatasz na tych studiach jak Blaszok ( gdzie się Magistra podziewa? )

Cześć Natalka co tam u Ciebie?

Arnama, żeby konkurencja okazała się gorsza bo zawsze też możemy się jej pozbyć Maje tylko trzeba poprosić Grapcia też coś kiedyś wspominała

Anulciak za ćwiczenia

Agunia dużo pracy masz?





w sumie nie od 8 do 16 pracuje teraz nadgodzin w styczniu nie robie bo nie mam weny i humoru na to czekam do końca miesiąca co będzie bo mi się umowa kończy i pytanie za 100 punktów czy mi przedłuża :/





Cytat:
Napisane przez kokillka Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny, jak byście zrobiły na moim miejscu? Moje jedyne doświadczenie jakie jest to gastronomia. Pracowalam za każdym razem jako kelnerka a jutro chciałabym złożyć CV do sklepu z odzieżą . Pisać oddzielnie CV w którym w sumie nic nie wpiszę czy dać to moje w którym mam wpisaną pracę jako kelnerka? W sumie kelnerka, a sprzedawca ma się jak piernik do wiatraka dlatego nie wiem. Co byście zrobiły na moim miejscu ?
Ja bym wpisała do cv to normalnie kontakt z klientem jako kelnerka miałaś a to już jakiś plus
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora