Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - USTOMANIACZKI łączcie się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-24, 20:36   #113
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: USTOMANIACZKI łączcie się!

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie, że nienawidzicie wścibskich koleżanek, które jak tylko widzą, jak wyciagacie błyszczyk/szminkę to od razu jest "poka! poka!" i biorą to w te swoje łapska i nie daj Boże jeszcze się zaczynają malować? Brrrr... Dlatego ja nigdy nie maluje się przy kimś hahaha Ale ja w ogole nie lubię, jak ktoś dotyka moich kosmetyków Czuję wtedy wszechogarniające mnie zagrożenie
Dodałabym jeszcze, że nie cierpię jak ktoś komentuje ilość moich kosmetyków wiem, że mam sporo więcej niż przeciętna kobieta, ale wszystko zużywam sama, nie wyrzucam (chyba że jakiegoś bubla, którego nikt w domu nie chcę przygarnąć) i nic się nie przeterminowuje. Do tego nie palę, alkohol teraz od święta, pracuję i zarabiam, więc jakieś przyjemności trzeba w życiu mieć. Wiadomo, jakbym miała kolekcję jak niektóre blogerki/youtuberki to co innego, ale 10 szminek tragedii nie robi.

A dzisiaj byłam w firymowym sklepie Avonu i pani zaproponowała mi, że mi zdezynfekuje szminkę i mogę sprawdzić kolor na ustach. Co prawda nie skorzystałam, ale fajnie że są świadome. Za to kupiłam piękny błyszczol i szminkę
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując