Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Massimo Dutti - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-25, 09:04   #2167
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Hej wszystkim

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Imagine Pokaż wiadomość
Pojawił się rozmiar jeansów na moje krótkie nogi ale po dodaniu ich do koszyka pojawia się informacja, że nie ma wystarczającej liczby na magazynie. Odświeżam stronę tych spodni i wciąż pokazuje się 34 dostępne ale zamówienia nie da się zrealizować :/
Tak niestety się zdarza odświeżaj sobie co jakiś czas, może ktoś zrezygnuje, nie zapłaci i wpadną, albo system jeszcze nie złapuje, że już wykupione, albo że dodane pogmatwałąm

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie było mnie tu od wczoraj i nie dość, że naskrobałyście jak za dobrych czasów na zarowym to jeszcze nie ogarniam już całkowicie tematu tych zwad...

jutro oddaję marynarkę czerwoną rozm 38, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na PW
A co z nią nie tak, ja czekam na swoją i liczę że będzie ok

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ja planowałam kupić przynajmniej jedną, a też może się skończyć na trzech z tym, że dwie dopiero w drodze i nie wiadomo, czy mi się zmieści uważam, że to na tyle problematyczna część garderoby, że jak pasują, podobają się i niedrogie, to trzeba brać
A ja w tym sezonie kupiłam tylko śliweczkowe satynki no w regularnej dwie pary wosków
I lecą do mnie z paskiem, tyłeczkowe i woski z LE ale zupełnie nie wiem czy będą dobre więc ich przezornie nie liczę
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora