Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 11:43   #3781
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Czy to Polska czy Bahamy, zdrowych nawyków się trzymamy! Cz. 24

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Udana, fajnie było Trochę mnie kumplowie wkurzali, ale to może w klubie za chwilę skrobnę
A wczoraj, cóż, do 13 odsypianie, później dogorywanie Wieczór miałam wejść, ale nie chciało mi się kompa wyciągać


Muszę się pochwalić że TŻ napisał mi przeprosinowego sms w sobotę- trzeba zapisać w kalendarzu
A później jak wrócił z zakupów, to dostałam czekoladową muffinkę na zgodę i poprawę humoru
no to grunt, że impreza udana

no i TŻ się postarał grunt, że się już dogadujecie

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja wstałam z moim o 6- bo zawsze Mu śniadanko szykuję i kanapkę do pracy robię, ale zrobiłam co swoje i wskoczyłam do łóżeczka dalej później buziak na odchodne i znów w kimę ale już nie zasnęłam, bo się denerwuję
jesteś niezmordowana z tym wstawaniem z TŻtem mnie to się nie chce, ze mnie w ogóle kiepska pani domu

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
jakiez to prawdziwe


Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Chora jestem
zdrówka z Tesco się nie odzywali? szukasz dalej?

też muszę się wybrać do okulisty... i chce nowe oprawki, bo te są jakieś takie bezosobowe, a chciałabym coś konkretniejszego, jakiś znak rozpoznawczy

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Dziewczyny, źle się czuję Gardło mnie zaczyna boleć do tego wszystkiego

A na obiad nie wiem jeszcze.
Tobie też zdrówka

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Mi w sumie wisi, i tak od poniedziałku jestem teoretycznie bezrobotna
może się jeszcze coś trafi

Alice my cały czas czekamy

a u mnie weekend leniwy, sb w domu,a w niedzielę pojechaliśmy do rodziców TŻta to jego brat z żoną i dzieckiem byli to się nabawiłam to dziecko to istny wulkan energii, grzeczna jest, ale wszędzie jej pełno, nie usiedzi na miejscu i mnie polubiła już wkupiłam się w łaski dziecka (bo Ona to nieufna, ale przekupiłam ją podnoszeniem pdo sufit tak niewiele do szczęścia potrzeba )
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora