Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-26, 20:31   #3273
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kama888 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam dwie inne próbki i nasmarowałam maila powiedzmy "niedelikatnego" :P i otrzymałam odpowiedź:
W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 26 stycznia 2015r, z informacją o nieprawidłowym zrealizowaniu Pani zamówienia.

Serdecznie dziękujemy za Pani zgłoszenie. Uprzejmie informujem, iż zapas wybranych przez Panią próbek w zamówieniu został wyczerpany. Dlatego rówinież, do zamówienia zostały dołączone inne, za co serdecznie przepraszamy. W ramach kolejnej rekompensaty pragniemy przekazać Pani kod promocyjny na - 20% na kolejne zakupy, który może być zrealizowany podczas dokonywania zamówienia z naszym konsultantem.
Oczywiście napisałam, że nie chcę kodu bo i tak z nich korzystam na VIPach i zażądałam próbek odpisali mi na to:Uprzejmie informujemy, iż na etapie realizacji zamówienia nie mamy możliwości dołączenia próbek. Oczywiście w ramach rekompensaty możemy dosłać Pani zestaw próbek osobno drogą pocztową. Jednakże mogą to być inne próbki, niż wybrane w Pani zamówieniu. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
nie dalas za wygraną

juz jestem zla, bo tez mam zamowienia z Sephory i na bank tez nie bede miala bazy benefit, a tak chcialam ja przetestowac

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-01-26 o 20:33
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora