Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode z Krakowa!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 14:09   #4160
kajusiia_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 175
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Mrs1985 Pokaż wiadomość
Wysle Ci namiar na prv. Kobieta mowila ze duzo osob z okolic Krakowa do niej jezdzi, my nic nie mowilismy, ze chcemy od razu wszystkie pieczatki -sama wypisala z odpowiednimi odstepami
Ja tez poproszę namiary.

Byłam dziś na Długiej za butami. Znalazłam 2 sklepy tylko, w Pasażu i Biel Boutique.

W Pasażu wszystkie, które przymierzałam były jedynie ze skórzaną wkładką, reszta z takiej ala gąbki, a z zewnątrz satyna. Pani namawiała mnie na buty o numerze 39, gdzie nosze 38, niestety nie udało jej się

W Biel Boutique Panie bardzo miłe. Na początku chciałam buty kremowe, ale odradziły mi mówiąc, że będa wyglądać na stare, ponieważ moja sukienka ma dużo cekin i pięknie świeci.
Przymierzyłam dużo butów. Też szłam z przekonaniem, że nie będa dobre pełne buty tylko na paseczku i wyprowadziły mnie z tego błędu
Najbardziej podobały mi się zwykłe, białe czółenka. Byly to buty wykonane pod styl taneczny i naprawdę pięta była fajnie wyprofilowana. Nie kupiłam ich bo był to pierwszy sklep do którego weszłam.

Gdzie jeszcze mogę spotkać buty slubne?

U mnie w mieście chwalą sobie właśnie firmę Opyrchał ale ich buty są wlaśnie na paseczku i nie wiem czy nie wziąć pełnych.
kajusiia_xd jest offline Zgłoś do moderatora