Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przy kawie siedzimy i o chłopach bredzimy. TŻówki 2011 cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 13:12   #4696
bitter orange
Zakorzenienie
 
Avatar bitter orange
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: południe :)
Wiadomości: 4 033
Dot.: Przy kawie siedzimy i o chłopach bredzimy. TŻówki 2011 cz. XIV

Kasia gratuluję dostania pracy
Kinia super, że już jesteście w czwórkę i że wszystko się tak fajnie układa

Ja już wszystko pozaliczałam i teraz przede mną pierwsza sesja :P było tak trudno, że mega się cieszę, że w ogóle jestem z wszystkiego do niej dopuszczona, wielu ludzi z grupy musi coś jeszcze poprawiać w przyszłym tygodniu, wielu się poddało i już nie chodzi..
wczoraj przyjechałam do domu, a jutro wracam do Krk już... z Tż! dostał super pracę i w tamtym tygodniu znaleźliśmy mu też mieszkanie ciekawe jak to wszystko wyjdzie, ale bardzo się cieszę, że to tak ogarnął, w sumie tak mówił jak do siebie wracaliśmy, ale nie myślałam, że naprawdę byłby gotowy tam wyjechać także w poniedziałek on zaczyna pracę, a ja sesję

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

a i jutro rano jadę.. zdjąć aparat ortodontyczny aż sama jestem ciekawa jak po takim czasie będę wyglądać bez
__________________
.
"Szukam świata, w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc chodzi w butach, gdzie jak Cię widzą- to dzień dobry.
Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi- człowiekiem..."

.
bitter orange jest offline Zgłoś do moderatora