Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolejność nakładania kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-02, 16:44   #30
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kolejność nakładania kosmetyków

Na poczatku powiem cos co nikt tu jeszcze nie powiedzial! NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK USTALONA KOLEJNOSC w makijazu..!!!!!
Kolejnosc zalezy od ciebie od tego jak ci wygodniej I jak sie przyzywczaisz..I nic innym do tego co I jak robisz! Wazne abys ty ze soba czula sie dobrze , inni pod grozba szubienicy nie beda cie sprawdzac jakie kosmetyki w jakiej kolejnosci polozylas na buzie


Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
ALE makijaz oka trzyma się tylko na pomalowanej podkładem i przypudrowanej powiece.
nie prawda! I to ze uczyli cie tego w szkole to milo z ich strony ale to nie przymus!!
Ja kiedys nie stosowalam baz I podkladow na powieki, potem mialam ''faze'' na bazy a od kilku lat znowu nic nie stosuje pod cienie.
Kremuje powieki...krem wsiaknie I bach -nakladam cienie .
I mi sie trzyma. Raz lepiej ,raz gorzej..ale kicham na bazy.

Cytat:
Napisane przez fooxie Pokaż wiadomość
a ja jeszcze inaczej

nigdy nie pudruje, nie nakładam podkladu ;p

najpierw cień, potem kredka, a na końcu tusz
ja mam tak samo..cien, kredka I tusz..
A od mamy ostatnio sie dowiedzialam ze ona robi kredka najpierw a potem cien..

Znam kobitke ktora najpier pomaluje cien, potem tusz a na koncu maluje kreski eyelinerem I tak jej wygodniej

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o to, że bez podkładu i bez pudru na oczach nic się nie trzyma, to nawbijali wam dziwnych rzeczy do głowy Chyba, że jestem ewenementem w skali światowej
musze cie zmartwic...nie jestes jedynym ewenementem


Ostatnio trafilam na filmic na youtubie gdzie brytyjka pokazuje swoj makijaz tutorial I ona najpierw pudruje sypkim pudrem buzie a potem naklada fluid plynny bo jak twoerdzi tak sie nauczyla I tak jej sie dluzej trzyma...I tez dobrze..jak jej tak pasuje czemu nie!

............
Ja robie tak:
korektor pod oczy, cien na powieki ,kredka , kredka do brwi, tusz ...I na koncu podklad mineralny I roz I to moja kolejnosc
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2015-02-02 o 16:46
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując