Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampon i odżywka Hair Jazz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-03, 11:11   #318
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Agucha1991 Pokaż wiadomość
[...] za parę miesięcy biorę ślub i naprawdę zauważyłam efekty porostu włosów z HJ. Twierdzisz, że to efekt wmawiania sobie tego ? Otóż Nie...... Więc ja zapuszczam włosy od prawie 2 lat właśnie na ten mój wyjątkowy dzień w życiu i zawsze zwracałam uwagę na każdy cm który przybywa, a mam odrost teraz do początku szyi końce są rude a góra naturalna ciemny blond, więc efekty łatwo było zauważyć po odroście a po HJ bardzo szybko zauważyłam jak odrost się powiększył i powiem tak chcesz nam odebrać radość?[...]
Moja Droga,
Mam świadomość jakie znaczenie mają dla kobiety włosy. Długie, lśniące, puszyste, układające się w loki, albo całkiem proste... Takie, którymi można przykryć siebie i kochanego mężczyznę, albo się na nich umościć... Rozumiem doskonale, że od lat marzysz o takich włosach, dwa lata dla ich dobra robisz wszystko, z wizją siebie przed ołtarzem przy Jego boku.
Powiedz mi więc, czy jeśli ta wizja się spełni, jeśli włosy i ślub będziesz miała wspaniałe jak w marzeniach, to nie doznasz radości tylko dlatego, że kilka miesięcy wcześniej ktoś na jakimś forum powątpiewał w rzetelność firmy robiącej szampon, którego używałaś?
Myślę, że jeśli używasz tego... eee... produktu (uff!) z dobrym skutkiem to moje zdanie o nim nie będzie miało żadnego znaczenia. Nie namawiam Cię do zaprzestania jego stosowania, wręcz przeciwnie - uważam, że to co kładziesz sobie na głowę to wyłącznie Twoja sprawa. Równocześnie jednak nie odbieraj mi prawa do zdziwienia, że ktoś ufa firmie, która kłamie w reklamach, manipuluje opiniami, nie ujawnia rachunku bankowego, ma za to jakieś dziwne siedziby. Ufa tak bardzo, że ignoruje wyniki badań publikowane przez samego sprzedawcę (producenta?) i ryzykuje swoje marzenie pracowicie realizowane od kilku lat.

Pozdrawiam
Ex.

ps.
Zwracam uwagę że badania tego... no, sami wiecie czego, były wykonane nie przez Lamadolamę, ale przez profesjonalne laboratorium. Przebadano w kontrolowanych warunkach działanie... no, tego tam... na grupę około 30 kobiet i

stwierdzono, że włosy nie rosły im szybciej.

Lamadolamy te badania jedynie znalazła, sumiennie rozpracowała i nam udostępniła na blogu (http://www.lamadolamy.pl/2015/01/hai...-gdzie_13.html)

jeszcze raz pozdrawiam
Ex.

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-02-03 o 11:26
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując