Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o UK
Wątek: Wszystko o UK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-04, 17:33   #89
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Wszystko o UK

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Tu jest cieplo ? Przez ogolna wilgoc w powietrzu tempteratura odczuwalna jest o kilka stopni nizsza niz pokazuje termometr. Mi tu ciagle jest zimno, w Londynie jest totalna masakra, przez ta wilgotnosc w powietrzu, bo nie pada ani snieg ani nic, ale w uszy, w policzki i nos szczypie. To moja 3 zima tutaj i pierwszy raz kupial sobie szalik i czapke.

Uzywam tych samych wkladek co Sunnivaa, tylko kupuje je w tesco ;D.
Co do kaloszy to nie warto ich ciagnac z Polski, tu sa dostepne wszedzie, w tesco to chyba caly rok, bo kiedy przechodze przy butach to one ciagle wisza.
W ogole ile jestes w stanie przeznaczyc na hostel ?
Mozesz tez popatrzec na ibis budget, jest to spora siec hoteli a ceny nie sa jakies kosmiczne.
w sumie chcialabym jak najmniej ale chyba sobie podarujemy opcje noclegu w 8osobowym pokoju , tylko wezmiemy coś w dwójkę:P.
ktos mi polecal patrzec na B&B , ogolnie maksymalnie- najlepiej byloby gdyby cena nie była powyżej 20-30 funtów za noc bo kilka nocy tam spędzimy zanim znajedzimy prace i mieszkanie.
bierzemy pod uwagę północno-zachodnią częśc Londynu( dzielnice Brent, Ealing, Hammersmith & Fulham, Harrow, Hillingdon, Hounslow, Richmond upon Thames )

narazie zupelnie sie ograniczam, biore najpotrzebniejsze rzeczy, jak waga mnie zaskoczy ze mam jeszcze miejsce to bede pakować . Chociaz jestem sentymentalna i ciezko mi wszystkie rzeczy u zostawic a potem tam kupowac :PP
z tego co sie orientowałam, taniej jest wysłać coś kurierem ( paczka 30kg - około 80-90 zł) niz brać dodatkową walizke ( 15kg- 95 zł) no i jeszcze ją taszyć za sobą:P.
korzystacie z usług kurierów z Polski do UK?

Czeka mnie jeszcze wybór telefonii komórkowej i banku w UK :P
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!

Edytowane przez Jutte
Czas edycji: 2015-02-04 o 23:42
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując