Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy IV :)
Wątek: Niemcy IV :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-08, 10:51   #4127
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
no ja tez mam znajoma co rodzila w Geburtshaus i zadowolona równiez , jednak decyzja zawsze nalezy do matki- i nigdy nie wiesz czy nie bedzie własnie jakis komplikacji i nie trzeba bedzie jechac do szpitala


co do tego:

pewnie dlatego robi sie to podczas skurczu bo ból skurczowy przysłania ból nacinania- bo jest duzo wiekszy i silniejszy- tak przynajmniej na logike mi sie to wydaje( nie rodziłam jeszcze) ale to dobrze ze maja taki sposób
a jak ktos jest do porodu jednak znieczulany ZO to i tak od pasa w doł ma znieczulone w jakimś stopniu ze mniej boli prawda?

no wlasnie dlatego ja wolalam rodzic w szpitalu..nigdy nie wiadomo co bedzie .... ale znam tez kobitke z forum ktora 3dzieci rodzila sama z mezem w domu i tez bylo ok...no ja bym sie nie odwazyla...

jak juz masz ten skurcz porodwy to nie boli tylko masz wrazenie ze musisz mocno przec...przynajmniej u mnie tak bylo..jak moglam przec to byla to ulga..gorzej jak masz wrazenie ze musisz przec a Ci nie wolno bo jeszcze rozwarcie za male to jest wtedy bol..mialam tak z cora...

ja PDA nie mialam, bo z cora wydawalo mi sie ze nie jest wcale tak zle..a z synkiem to bardzo szybko urodzilam, ze nawet czasu nie bylo zeby cokollwiek zaplanowac..bo caly czas mowili ze dzisiaj nie ze za 24godziny najwczesniej a 20minut pozniej syn by na swiecie bo akcja nagle sie rozkrecila na maksa...wiec nie wiem jak to jest...podobno czujesz skurcz ale nie bol...

ale sniegu u nas wiosna, ciepelko i sloneczko..dzieci mi truja ze chca wyjsc na dwor a ja wlosy wlasnie umylam i musimy poczekac...
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora