Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Massimo Dutti - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-10, 06:47   #4818
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez mama kociaczka Z Pokaż wiadomość
trammerku mam 13 par spodni z tej %, wiec basta! Woski sa super, ale nie zdołalm nawet w tym wszystkim pochodzić, a jak wiesz zakupiłam sobie teraz dwa płaszczyki: ten od Ann i szary trencz z kapturem; a na stanie był już u mnie jeszcze płaszcz dwustronny. Nic tylko z torbami pójdę......

wiec oddaje w ramach zdrowego rozsadku. W 12 parach spodni i tak bedzie mi ciezko chodzic.

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

i jeszcze jedno : czy nie szuka ktoś też takich spodni w rozm. 36 kolor khaki, jak na focie?



bo u mnie dwie pary


---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Też ją mam i za tą cenę zostawiam. W regularnej nigdy bym jej nie kupiła, bo moim zdaniem nie jest tyle warta. dlaczego nie jesteś do niej przekonana?
a jak u niej z jakością skóry? łatwo sie rysuje?
moja clutch, pod tym względem jest ok. tzn. trzeba mocno sie postarać, ale zapastowane nie są az tak widoczne...całe szczęście bo torebka jest

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mama kociaczka Z Pokaż wiadomość
ja jeszcze czekam na mała torebke granatowa z węzowymi elementami. Cholernie długo idzie :-(
teraz to juz szybko chyba u mnie tydzien od zamowienia do otrzymania paczki.
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora