Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja, on i kot.
Wątek: Ja, on i kot.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-21, 01:15   #22
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Ja, on i kot.

Jeśli chodzi o fobie to raczej zgadzam się z Autorką, bo niestety jestem posiadaczką arachnofobii w takim (raczej) średnim stadium, ale jeśli poznałabym faceta, zakochałabym się w nim i wiedziałabym, że hoduje jakiegoś ptasznika to mimo wszystko brałabym pod uwagę fakt, że kiedyś będzie nam dane mieszkać razem i będę musiała pogodzić się i z tym okropieństwem Najwyżej trzymałby go w dwóch "pojemnikach" i z dala od sypialni.

Może Twój TŻ jest trochę przestraszony/zmieszany, że kot jest aż tak ważny dla Ciebie (dla ludzi, którzy mają zwierzęta to oczywiście niezrozumiałe), a kot ewidentnie jest zazdrosny i może obaj toczą wyimaginowaną walkę o terytorium: kot o Ciebie, facet o mieszkanie z Tobą bez kota? O ile kota da się zrozumieć, bo to zwierzę, ma instynkt, nie myśli i jest do Ciebie przywiązany to faceta nijak nie da się zrozumieć... Jeśli rozmowy nie pomogą to zostaje Ci odstawienie faceta, bo ja członka mojej rodziny bym nie zostawiła! Może przedstaw swojemu TŻ właśnie takie myślenie, że ten kot jest dla Ciebie jak członek rodziny, a TŻ skoro chce mieć psa to pewnie tak samo zakochałby się w nim tak jak Ty w kocie. Jeśli jednak Twój TŻ nigdy nie miał zwierzaka w domu to może nie zrozumieć tej więzi...
Tak czy siak ja bym kota nie zostawiła!
__________________


_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując