Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam pytanie!Tussi?Pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-11, 11:28   #4
coolturalna
Przyczajenie
 
Avatar coolturalna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ŚWIRLANDIA
Wiadomości: 16
GG do coolturalna
Dot.: Mam pytanie!Tussi?Pomóżcie!

Hej!zgadzam sie z wypowiedziami dziewczat! To nie jest bezpieczne. Wiem, bo sama probowalam. Te tabletki "odchudzaja" z wody, prowadza do zaburzen elektrolitowych co powoduje zle samopoczucie, omdlenia, anemie i in. Przede wszystkim uzalezniaja. Tak naprawde to nie chudnie sie od nich tylko od tego ze ich dzialanie podobne do dzialania speeda pobudza cialo przez co np. ja b. duzo jezdzilam na rowerze i dlatego chudlam a nie od samego brania tabletek. Po drugie to uzaleznia. Z reszta moje zdanie jest takie ze od wszystkiego mozna sie uzaleznic ale to juz inna bajka. W skrajnych przypadkach moze doprowadzic do lekomanii. Jezeli twoja qmpela nie ma zbyt mocnego charakteru niech uwaza!!Sama mialam ciezkie przeboje z odchudzaniem wiec moge Ci tylko powiedziec ze jezeli uda Ci sie dotrzec do jej glowki to powinnas dostac Medal! Jezeli ona traktuje odchudzanie b powaznie to masz nikle szanse zeby przemowic jej do rozsadku. Jezeli sama sie nie sparzy to nic i nikt jej tego nie uswiadomi(wiem z doswiadczenia). Ale spokojnie. Mam jeszzce jedna rade ktora moze poskutkowac(ale nie musi).
Odchudzanie na pewnym etapie przeradza sie w nałóg. Z tym jest tak samo jak z alkoholem, pzpierosami, lekami czy nawet zakupami. Nałóg ten traktuje sie jako objaw. Takie a nie inne zachowania sa czlowiekowi do czegos potrzebne. I caly problem jest w tym zeby dowiedziec sie CO TO JEST. Kiedy juz sie tego dowiemy i zaczniemy rozwiazywac ten problem znikna objawy(w tym przyapdku TUSSI). Kolejnym etapem moze byc to ze dziewczyna zamieni sobie tussipect na cos innego(bledne kolo). Problem moze byc z pozoru blahy ale wlasnie w tym tkwi tajemnica. Czasami czlowiek szuka rozwiazan Bog wie gdzie a tak naprawde sa w zasiegu reki. Sprobuj jeszce opcji z psychologiem ale tu tez bylabym ostrozna bo Ci bez praktyki zyciowej sa zazwyczaj do d***:/
Tyle moge Ci poradzic. Zycze powodzenia i uprzedzam ze to dlugi i trudny proces.
Pozdrawiam!!
__________________
cOOlturalna
coolturalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując