Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 11:42   #4406
chmurkom
Raczkowanie
 
Avatar chmurkom
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 51
Dot.: Sapią, chrapią, ulewają, mamy bardzo je kochają - październikowe maluchy 2014

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Chmurkom kp? U nas to sie pewnie przyczynia. No o jem inaczej niz przed ciaza.
ja kp, jem w sumie tak samo jak przed ciążą i powoli waga rośnie...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Chyba się przeproszę z wózkiem Znoszenie go i wnoszenie to koszmar, co do tego zdania nie zmienię, ale szlo się bardzo bardzo przyjemnie. Postaram się chociaż raz w tygodniu zmotywować i ściągnąć grata na parter. Byliśmy na dworze prawie dwie godziny, młody cały prawie spacer przespał a ja przeszłam 8,5 km i spaliłam 900 kcal



Na pewno ja wygrywam w tej kategorii Z powodu zbyt bliskiej i zbyt długiej przygody z leczeniem hormonalnym połączonej z wrodzonym brakiem dyscypliny moja waga ledwo ledwo utrzymuje się w wartości dwucyfrowej
Ale zmotywowana endomondo odstawiłam węgle i zobaczymy co z tego będzie.




Pomalować na pewno możesz, farba akrylowa bo się rozpuszcza wodą i nie śmierdzi. Ale przed malowaniem delikatnie zmatuj powierzchnię papierem ściernym, odradzam szlifowanie bo produkty IKEA nie są z drewna
które piętro? Może w samochodzie trzymaj, nie będziesz musiała znosić

Dobra, od rana gadanie o wadze,to idę poszukać jakiś ćwiczeń i zobaczymy co z tego będzie
__________________
Mam już swój kawałek nieba
chmurkom jest offline Zgłoś do moderatora