Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ktory podklad mineralny? przetl. sie strefa T
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-26, 14:53   #10
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: ktory podklad mineralny? przetl. sie strefa T

Używam minerałów od niespełna pół roku, ale przez ten czas zdążyłam przetestować kilka z nich: lilylolo, anabelle minerals, amile, evreday minerals, meow a ostatnio rhea.
Zależało mi na tym, aby podkład zawierał jak najmniej zapychaczy, jeszcze nie do końca potrafię analizować składy ale obserwuję swoją cerę.
Nie muszę mówić o tym, że w porównaniu do podkładów drogeryjnych np clarins, loreal, artdeco itp minerały o wiele mniej zapychają mi skórę.
Moim ulubieńcem był podkład meow, niestety cenowo wychodzi dosyć drogo, w ubiegłym tygodniu na jednym z blogów przeczytałam recenzję podkładu rhea. Zakupiłam go ale z nutą zwątpienia, bo nie wydawało mi się, że coś przebije meow. Używam go od kilku dni i chyba podkład Rhea wygrywa z meow, przynajmniej w moim przypadku. Nie świeci się na skórze i nie ciastoli, może nieco trudniej się nakłada ale ogólnie efekt wydaje się lepszy. Muszę jeszcze zanalizować ten skład, mam nadzieję, że przy codziennym stosowaniu nie będzie wspomagał tworzeniu się porów. Niestety ma też minus, wydaje mi się, że przy np odbieraniu telefonu i podobnych czynnościach sporo go zostaje na słuchawce. Ale coś za coś
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując