Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 16:44   #1478
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie? - temat ekonomiczno-społeczny ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja Ci powiem Kupuję droższe mięso (nie lubię wieprzowiny), tony łososia, droższe wędliny (suszone, długodojrzewajace itp), dobre sery. Do tego tony owoców, dużo warzyw, dobrą oliwę itp. Nie kupuję w dyskontach, nie znoszę biedronki, moim zdaniem jest tam bardzo mały wybór i jest brudno, dodatkowo nie chce mi się (ani nie mam na to czasu) sprawdzać, czy w którymś sklepie coś jest tańsze o złotówkę czy dwie. Pod domem mam Piotra i Pawła, koło pracy Almę. Dużo jem na mieście, kilka razy w tygodniu piję też na mieście kawę. Wystarczy
Wieprzowinę jemy rzadko. Zazwyczaj indyk, kaczka pieczona, wołowe. Wędlin jemy bardzo mało, bo mało kanapek- kupujemy raz na tydzień trochę dojrzewającej wędliny albo suszonej kiełbasy, i kawałek czegoś co można do jajecznicy czy na pizzę zużyć. Z serów to najwięcej mozarelli nam schodzi (ale nie tej pseudo, maczanej w wodzie), czasami kupię pleśniowy ale tylko dla siebie bo TŻ nie lubi.
Warzyw i owoców jemy dużo, ale one akurat z targu zazwyczaj są i tanie. Łososia nieznoszę akurat- kupujemy pstrągi, sole. Oliwę tylko z oliwek teraz jeszcze przejadamy zapasy z Włoch z gospodarstwa agroturystycznego.

Nie kupuję w Bieronce, w Lidlu czasami (głównie mąkę, wina jakieś itd.) Nie kupuję w Piotrze i Pawle ani w Almie, ale mam do nich daleko, wiec nawet nie wiem jakie tam ceny.
Kawy na mieście nie piję bo wolę rano w domu na spokojnie się napić. Nie jadamy za bardzo na mieście- ot te 4 razy w miesiącu jak akurat nie chce nam się gotować i od okazji jakieś wyjście do restauracji.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora