Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świece zapachowe cz. VII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 16:32   #684
mala_gapcia
Raczkowanie
 
Avatar mala_gapcia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 150
Dot.: Świece zapachowe cz. VII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wróciłam do domu i okazało się że czeka na mnie paczka ze sklepiku z marzeniami.
Dziwna rzecz ale obie zamówione świece pachną o wiele mocniej niż woski a spodziewałam się że będzie odwrotnie
Early sunrise jest mega mocny. Na sucho przypomina mi Clean cotton z pomarańczowym aromatem. Zdecydowanie świeżak
Hazelnut coffee bardzo orzechowy. Przebija się głównie zapach orzecha laskowego, w tle czuć kawę ale niezbyt mocną. Również zapach bardzo mocny, może być Kiler
Mountain Lodge słabo wyczuwalny przez folie, ale raczej świeżak
Islandii spa to kolejny Kiler. Bardzo intensywny zapach cytrusów ale w bardzo świeżym wydaniu
Patchouli pachnie męsko podoba mi się choć obawiałam się tego zapachu. Kojarzy mi się z kremem do golenia którego używał mój tata więc dość sentymentalny zapach
Chocolate layer cake dzizas to jest po prostu mega Kiler. Zapach jest tak intensywny że całą torebkę mi zapachnił. Jest słodki, mega słodki i czekoladowy
Loucious plum bardzo ładny zapach perfumeryjnej śliwki. Przypomina mi jakieś perfumy.
Storm watch świeżak z konwaliami jest moim numer 1wśród zapachów Yankee.

2 gratisowe próbki (dla mnie szok bo to właściwie 1/4 tarty każdy gratis)
Red Velvet słodki krem, nie południe się z tym zapachem
Hot buttered rum za to pachnie super, czuję wanilie, korzenny karmel. Może być ciekawy zapach, również bardzo mocny

Sampler village candle Jest for you mega mega kwiatów od zielony. Idealny na wiosnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1425398977610.jpg (100,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1425398993835.jpg (92,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1425399006293.jpg (101,0 KB, 25 załadowań)
mala_gapcia jest offline Zgłoś do moderatora